O nás

 

PROČ PADHAT?

 

Statistiky Americké asociace pro poranění mozků po dětských úrazech hlavy (Brain Injury Association of America (BIAA)) ukazují, že více než půl milionu (564 000) dětí skončí každý rok v nemocnicích na pohotovosti na následky poranění hlavy, z toho až 62 000 dětí vyžaduje hospitalizaci. Tato zranění mohou mít dlouhodobé fyzické i psychické následky, přičemž dalším, více než znepokojivým faktem je to, že počet úmrtí na úrazy hlavy se za posledních 15 let zvýšil o více než 50 %.

PADHAT je společnost snažící se postavit proti tomuto problému, a proto jsme vytvořili jednoduchý, ale vysoce účinný produkt pro děti, který riziko poranění hlavy výrazně snižuje - inovativní polstrovanou čepici vyrobenou pomocí patentované technologie BAT. Technologie BAT je také využívána i v profesionální atletice a sportovním průmyslu.

PADHAT poskytuje špičkovou ochranu a vysoký level pohodlí. Zabudovaná vycpávka BAT zaručuje, že každá čepice se individuálně přizpůsobí tvaru hlavy a děti ani nebudou mít pocit, že je zde extra ochranná vrstva navíc. Výsledky testů ukázaly, že výztuž si dokáže poradit až s úderem o síle až 150 kilogramů.

Produkty PADHAT mohou pomoci ochránit tisíce dětí po celém světě. Našim hlavním posláním je zajistit bezpečnost dětí a zmírnění stresu rodičům. Pamatujte, že dítě, které se cítí bezpečně, bude schopnější prozkoumávat a prožívat svět kolem sebe a bude schopnější se učit. 

Váš tým PADHAT

 

 

 

 

Limited Liability Company/ SIA PADHAT has signed an agreement with Investment and Development Agency of Latvia (LIAA) on Incubation support within the framework of the ERDF Project No. 3.1.1.6/16/I/001 “Regional Business Incubators and Creative Industries Incubator”.