Technologie

BAT Technologie

Hlavní výhodou našich vyztužených čepic je unikátní přizpůsobení se patentované technologie BAT, které zajišťuje vynikající ochranu a neuvěřitelně vysokou úroveň pohodlí.

Unikátní vyztužení čepic reaguje na tělesnou teplotu a stává se automaticky měkčím ihned jakmile dosáhne optimální teploty 36,6 – 37 stupňů celsia. BAT technologie zaručuje, že každé vyztužení PADHAT se individuálně přizpůsobí tvaru hlavy dítěte, takže děti ani nebudou mít pocit, že je zde extra ochranná vrstva navíc.

Výsledky testů ukazují, že všité vyztužení dokáže zpracovat úder o hodnotě až 150 kg. Tato technologie je již užívána profesionálními atlety ve sportovním průmyslu a může snížit riziko poranění hlavy u dětí.

Padhat_HomeP_4-2

 

Nárazový test výplní PADHAT byl uskutečněn v Ústavu materiálů a konstrukcí na Technické univerzitě v Rize (Institute of Materials and Structures at Riga Technical University). Testování proběhlo podle metody EN 1621-1, evropská standartní zkušební metoda pro ochranné oděvy motorkářů. Výsledky prokázaly, že vyztužení, které se užívá pro PADHAT, může snížit téměř stejnou sílu nárazu jako polstrování pro motosport. PADHAT je tedy mnohem více než jen obyčejná čepice!

 

2_160x160

Maximální ochrana

Poměrně tenká, ale vysoce účinná výztuž snižuje riziko poranění hlavy.

 

bat_1-01-01_160x160

Přizpůsobení vašemu tělu

Nejlepší ochrana je ta, které si ani nevšimneme, ale víme, že tam je. Když se PADHAT dostane do kontaktu s vaší hlavou, nezabere to ani minutu, než se BAT technologie aktivuje. Ochranná výztuž se stává měkčí a měkčí a díky svým vlastnostem se každému dítěti individuálně přizpůsobí na hlavě.

 

4_160x160Důležité ponaučení pro děti.

Je důležité, aby se děti učily během toho, co rostou. Výplň čepic PADHAT je tedy dostatečně silná tak, aby zvýšila ochranu každého dítěte, ale zároveň tenká tak, aby byla při dopadu cítit a dítě si z nárazu odneslo ponaučení.

 

3_160x160

Materiály prémiové kvality

Každá čepice PADHAT je vyrobena z vysoce kvalitních materiálů, které byly testovány a uznány za vhodné pro každé dítě. Společně s jemnou, pružnou a pokožce příjemnou látkou jsme vytvořili perfektní vyztuženou čepici, která je pohodlná i během na celodenního nošení.

 

5_160x160

Inovační design

Umístění výztuže bylo pečlivě navrženo a následně umístěno na místech, kde jsou nejčastější úrazy a zranění. S dokonalým umístěním vycpávky, čepice PADHAT výrazně pomáhá předcházet drobným poraněním hlavy.

 

6_160x160

Na stylu záleží

Hlavním cílem značky PADHAT je poskytovat prémiovou ochranu, ale slouží i jako stylová a moderní čepice, kterou vaše děti budou hrdě nosit na hřiště, doma nebo na narozeninovou oslavu kamarádů. PADHAT je přizpůsobená na nošení venku i vevnitř.